Čipera Denis roč.00                 Čiperová Kristýna

A tým:

B tým:

realizační tým zleva: Miroslav Čipera, Pavel Komárek, Josef Častulík, Marek Častulík.

Slavoj Č.Krumlov - SKP ČB A     0 : 2    ( 0 : 0 )     Neckář 2   ( as. Tůma, Tlamsa )

Slavoj Č.Krumlov - SKP ČB A     0 : 2    ( 0 : 0 )     Neckář 2   ( as. Tůma, Tlamsa ) Slavoj Č.Krumlov - SKP ČB A     0 : 2    ( 0 : 0 )     Neckář 2   ( as. Tůma, Tlamsa )

Sestava : Komárek 7 - Soukup O. 7, Schneider 6, Kroutil 6,  Tomek 7, Čiperová 7, Neckář 7, Přemil 6, Tůma 6, Tlamsa 7, Brázda 6, Pučejdl 8, Soukup T. 7

Čekal nás soupeř, který by měl hrát v první polovině tabulky. Od začátku zápasu jsme drželi soupeře na jeho polovině a hráli tzv „do plných“ . Jednu chvíli bránilo na úrovni velkého vápna až devět hráčů. Ale i tak jsme se dostali do koncovky, kdy jsme během poločasu měli čtyři jasné tutovky. Takže poločas na jednu bránu a nelze ho nazvat než „festivalem zahozených šancí“. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady, kdy jsme vše ladili do ofenzivy . To se nám v 57. minutě utkání vyplatilo. Tůma zahrál rohový kop, který proskákal velkým vápnem na hlavu nabíhajícího Neckáře a ten „konečně“ zavěsil na 0:1. Zbytek zápasu se stále odehrál v naší režii s občasnými brejky do naší obrany.  Po jednom z brejků musel Soukup Tomáš zatáhnout za záchranou brzdu, kdy srazil domácího útočníka a naštěstí to odnesl jenom napomenutím, žlutou kartou. V poslední, 70. minutě utkání, kdy už jsem měl další šedivé vlasy na hlavě (opět přibyly) , doběhl Tlamsa zdánlivě ztracený míč, který směřoval do autu, nasměroval ho do prostoru velkého vápna a Neckář opět hlavou zavěsil a pečetil výsledek utkání 0:2.

Opět jsme se přesvědčili, že jsme schopni odehrát kvalitní utkání, ale nadále nás trápí koncovka, na kterou se budeme zaměřovat na trénincích. Poděkování za fotbalový výkon patří všem.

SK Slavia ČB - SKP ČB A  0 : 1 ( 0 : 0 )   Tlamsa  ( as. Tůma)

Sestava : Komárek 6 - Soukup O. 6, Endlicher 5, Schneider 5, Kroutil 6,  Tomek 6, Čiperová 6, Neckář 5, Přemil 5, Tůma 6, Tlamsa 6, Brázda 6, Pučejdl 7, Soukup T. 7.

Ve středu za hezkého počasí nás čekal soupeř, který na úvod soutěže vyhrál nad favorizovaným Milevskem. Pokyny v šatně byly jasné, kdy jsme chtěli hrát kombinační fotbal s rychlými přechody do útoku. Hned od začátku se kluci zakousli do soupeře a natlačili se na jeho polovinu. Okamžitě v první minutě Tomek vysunul Tlamsu do samostatného úniku a bohužel tutovou šanci Ondra nevyužil. Po celou dobu utkání jsme hráli líbivý a kombinační fotbal, který se nejvěrnějším divákům musel líbit. Byli jsme lepším týmem. Který svým projevem působil kompaktněji a herně sehraně. I tak poločas skončil 0 : 0.

Ve druhém poločasu jsme převzali otěže utkání pevně do svých rukou a obrana domácích chvílemi nevěděla, kam dřív skočit a koho hlídat. Konečně ve 40. minutě jsme se dočkali. Soukup O. vybojoval míč, který dlouhým pasem poslal na Tůmu do úniku. Tomáš se zasekávačkou individuálně uvolnil a posunul míč na Tlamsu (na zlatém podnose) a ten do prázdné brány otevřel skore utkání, 0:1. O 10. minut později na vlas stejná situace, kdy si role otočili Ondra s Tomášem. Bohužel Tůma skoro do prázdné brány nenavyšuje stav utkání a trefuje golmana domácích. Obraz hry se až do konce utkání nezměnil, takže se hrálo většinou na půli domácích, kteří se pokoušeli o občasné brejky, ale pozorná obrana je do ničeho vážnějšího nepustila.

V samotném utkání nás trápila koncovka, kdy z hranice velkého vápna nejsme schopni vystřelit a zakončit. I tak všem patří pochvala za předvedenou hru.

Na závěr poděkování sponzorovi utkání panu Pučejdlovi, který všem hráčům vypsal prémie za výhru. (pikador a cola). Nezbývá, než popřát „Dobrou chuť a chuť do další práce“.

SKP ČB A - SK Čtyři Dvory       1 : 1     ( 1 : 0 )       na pok.kopy 1 : 4      Tlamsa   ( as. Kroutil )

Sestava : Komárek 4 - Soukup O. 5, Marek 4, Schneider 5, Kroutil 6, Trnka 5, Tomek 5, Čiperová 4, Neckář 5, Přemil 4, Tůma 5, Tlamsa 6, Brázda 6, Pučejdl 6

Začátek sezony  nás zastihl za uplakaného (deštivého) počasí. Do zápasu jsme nastoupili zakřiknutě, ale s odhodláním uspět proti kvalitnímu soupeři. Pro některé hráče to byla veliká změna, kdy se někteří těžce vyrovnávali s tvrdou , ale čistou hrou soupeře. Celý zápas se odehrával spíše ve středu hřiště, bez vyložených gólových šancí, takže remiza byla z obou stran zasloužená. Po ojedinělé akci, kdy Kroutil ve 29. minutě hezkým pasem vysunul do brejku Tlamsu, který chladnokrevně zakončil a poslal nás do vedení, 1:0.

Druhý poločas ten samý obraz hry, kdy naše obrana hrála velmi dobře a nepustila soupeře ke střele, jako blesk z čistého nebe chyba na levé záloze, kdy jsme nepochopitelně pustili hráče Čtyráku do úniku, kterého výborně Brázda vytlačil do těžkého úhlu. Nikdo ani na chvíli nedoufal, že by z tohoto momentu mohlo něco padnout, ale bohužel. Soupeř vystřelil a střela v 47. minutě zapadla k levé tyči golmana do brány, 1:1. Závěrečným hvizdem bylo jasné, že o vítězi rozhodnou pokutové kopy. Z naší strany proměnil Trnka a neproměnili Tůma a Schneider, takže o osudu utkání bylo rozhodnuto.

A tým - krajský přebor

Dolní řada zleva: Prokop Pučejdl, Josef Fořter, Ondra Tlamsa, Jakub Hotový, trenér Vlastimil Mertl, Matěj Pešta, Míra Matěják,         Radek Bauer, Dominik Havel.  Horni řada zleva: as. trenéra Vladislav Vítovec, Jindřich Mužík, David Mráz, Ondra Hotový, David Nebor, Jakub Soukup, Martin Cimerhanzl, David Le Quang, as. trenéra Josef Častulík.

V prvním přípravném zápase v rámci soustředění v Olešníku zvítězil tým SKP proti ligovému Písku 2:0.